Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Lista imprez na dany dzień

DODAJ SWOJĄ IMPREZĘ

Adam Snopek zaprasza na muzyczno-kabaretowe show do Goleszowa

Data imprezy: 2023-03-17

Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie oraz Wójt Gminy Goleszów zapraszają na muzyczno-kabaretowe show, w ramach którego wystąpi niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman Adam Snopek.  

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach zaprezentuje autorski program "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło", w którym niezwykle ważny jest aktywny udział publiczności.  

- Brawurowa jazda przez wieki największych muzycznych przebojów „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”. Muzyczne show, w którym jedną z głównych ról gra publiczność. Odważne, specyficzne poczucie humoru i niezwykła energia pianisty. Przekonacie się między innymi, że co trzeci utwór współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski małe dwa”! - czytamy w zapowiedzi koncertu.  

Adama Snopek wystąpi w Gminnym Ośrodku Kultury w piątek, 17 marca o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie goleszowskiego GOKu.

 

 

Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT