Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Panorama Goleszowska wrzesień - październik 2020 r.

Jesienne wydanie Panoramy Goleszowskiej w nowej odsłonie!

2020-10-22

Serdecznie zachęcamy do lektury nowego numeru Panoramy Goleszowskiej. Jest on wyjątkowy, gdyż szata graficzna naszego miesięcznika zmieniła swój wygląd.- Z radością oddaję  w  Państwa  ręce  odświeżoną  wersję  Panoramy  Goleszowskiej. Założeniem było unowocześnienie wyglądu naszej gminnej gazety, jak również sposobu pisania i informowania o sprawach ważnych dla mieszkańców gminy Goleszów. Mam  nadzieję,  że  zaproponowane  zmiany  zostaną  przez  Państwa  przyjęte  równie  dobrze,  jak  przemiany  dokonujące  się  na  terenie  naszej  małej  ojczyzny. – zaznacza Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

 


W podwójnym, jesiennym, wrześniowo-październikowym numerze znajdą Państwo m.in. informację o remontowanych gminnych drogach, inicjatywach skierowanych do naszych seniorów,  przypomnienie o możliwości pozyskania Goleszowskiego Bonu Żłobkowego czy zasadach pozyskania gminnej dotacji na zakup zbiorników na deszczówkę. Zaprezentowaliśmy również współczesną legendę dotyczącą naszej gminy oraz kilka informacji dot. ciekawostek czytelniczych, z którymi warto się zapoznać. Miłośnicy wędkarstwa w TON-ie będą mogli dowiedzieć się jakie zmiany czekają goleszowski akwen dzięki środkom unijnym, a sympatycy sportu dowiedzą się o sukcesach naszych sportowców.Zapraszamy również do skorzystania z internetowej wersji Panoramy Goleszowskiej, która dostępna jest TUTAJ


Panorama Goleszowska wrzesień - październik 2020 r.
Panorama Goleszowska wrzesień - październik 2020 r.
  

Dodał Krystian Grzybek
 

Pozostałe aktualności:

Wszystkie aktualności

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: grudzień

galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Senior+ Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT