Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Jubilaci Złotych i Diamentowych Godów

Piękne jubileusze

2015-10-26

Każdy z nas podejmuje codziennie wiele decyzji. Bywają decyzje istotne, które kształtują naszą przyszłość Do takich należała Wasza wspólna trafna decyzja sprzed 50 lat o wyborze współmałżonka. Pół wieku temu postanowiliście być razem na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, w dobrej i złej doli, przyrzekając sobie miłość, wierność i że uczynicie wszystko, aby Wasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe. (…) Te wspólne lata to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń.
Z okazji Waszego Jubileuszu przyjmijcie gratulacje i wyrazy najwyższego uznania, niech nadchodzące dni, miesiące, lata będą dla Państwa pełne optymizmu i radości. Niech upływają Wam w spokoju, w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Niech zdrowie zawsze Wam dopisuje, a błogosławieństwo Boże dodaje siły do dalszego trwania we wspólnej miłości, przyjaźni i zaufani
u - tymi słowami przywitała szanownych jubilatów kierownik USC Joanna Pilch.


21 października br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie, pary obchodzące swoje 50 i 60-lecie pożycia małżeńskiego spotkały się z przedstawicielami władz samorządowych, by wspólnie, przy poczęstunku, cieszyć się swoimi jubileuszami. Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków z Goleszowa.
Gratulacje, kwiaty, kosze z upominkami oraz medale Prezydenta RP wręczali: wójt Krzysztof Glajcar, przewodniczący rady Bogusław Konecki, kierownik USC Joanna Pilch i dyrektor GOK Jolanta Warsińska.


Złote Gody obchodzili:
Halina i Edward Chruszczowie z Kisielowa, Alina i Emil Cieślarowie z Kozakowic, Zofia i Rudolf Cieślarowie z Goleszowa, Marta i Rudolf Fobrowie z Cisownicy, Anna i Karol Goryczkowie z Cisownicy, Emilia i Józef Guznarowie z Puńcowa, Helena i Gerard Harokowie z Dzięgielowa, Maria i Mieczysław Heczkowie z Bażanowic, Helena i Franciszek Juroszkowie z Godziszowa, Ewa i Tadeusz Kłapsiowie z Cisownicy, Helena i Paweł Kowalowie z Cisownicy, Krystyna i Jan Kożdoniowie z Lesznej Górnej, Irena i Jerzy Krzemieniowie z Godziszowa, Anna i Andrzej Maryniarczykowie z Godziszowa, Helena i Robert Nowakowie z Bażanowic, Aniela i Jerzy Panuszowie z Goleszowa, Helena i Ludwik Sztuchlikowie z Bażanowic, Urszula i Jan Sztwiertniowie z Cisownicy, Krystyna i Karol Śliwkowie z Cisownicy, Maria i Władysław Waliczkowie z Goleszowa, Emilia i Zbigniew Waniowie z Goleszowa, Aniela i Ludwik Zielińscy z Dzięgielowa.


Diamentowe Gody:
Anna i Franciszek Hławiczkowie z Bażanowic, Ludmiła i Paweł Sikorowie z Godziszowa, Helena i Paweł Czernkowie z Kozakowic Dolnych, Maria i Władysław Walczyskowie z Puńcowa.
Serdecznie gratulujemy!
Fotoreportaż na www.goleszow.pl
                                                                                                                       MSF

„Bądźcie dla siebie i ziarnem, pieprzu i szczyptą soli, i tym, co cieszy i tym, co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie”
 


Jubilaci Złotych i Diamentowych Godów
Jubilaci Złotych i Diamentowych Godów
  

Dodał
 

Pozostałe aktualności:

 • Jubileusz 40-lecia pełnienia funkcji przewodniczącej KGW w Dzięgielowie Pani Gertrudy Proksy

  Jubileusz Gertrudy Proksy

  29.03
  2023
  W miniony piątek jubileusz 40 – lecia pełnienia funkcji przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Dzięgielowie obchodziła Pani Gertruda...
 • Mistrzostwa Śląska w Hokeju w kategorii U11

  Medale hokeistów na trawie

  29.03
  2023
  18 marca zakończyły się Mistrzostwa Śląska w Hokeju na trawie, w kategorii U11. Znakomicie spisały się drużyny chłopców i dziewcząt z...
 • źródło: i.pl

  Kwalifikacja wojskowa 2023

  28.03
  2023
  Kwalifikacja wojskowa dla mężczyzn z terenu gminy Goleszów urodzonych w 2004 r. oraz mężczyzn, którzy nie posiadają określonej kategorii...

Wszystkie aktualności

Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT