Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Sezon 2012/13

10 listopada startują X edycje Siatkarskiej Ligi Sołectw Gminy Goleszów oraz Piłkarskiej Ligi Sołectw Gminy Goleszów.
W tegorocznych zmaganiach piłkarzy weźmie udział 9 ekip, zaś w lidze siatkarzy wystartuje 7 reprezentacji. Liga piłki rozgrywana będzie, jak co roku, na sali sportowej przy SP w Cisownicy, a liga siatkówki, tu zmiana, na sali przy Gimnazjum w Goleszowie.

Siatkarska Liga Sołectw

Tegoroczna edycja rozegrana zotanie według zeszłorocznej formuły - ekipy rywalizują w jednej grupie, grając dwie rundy w systemie "Każdy z każdym" oraz turniej finałowy dla drużyn (podzielony na dwa dni), które po dwóch rundach znajdą się na miejscach 1 - 4.

W tym sezonie na pewno swoją wartość będzie chciała udowodnić Cisownica I, która poprzedni sezon zakończyła na 4. miejscu. Za to Cisownica II postara się pokazać, że zeszłoroczne 2. miejsce nie było przypadkiem!

Szczegółowy Regulamin Ligi znajduje się do pobrania w załączniku.
W załączniku znajduje się również terminarz I rundy spotkań.

Wyniki kolejnych meczy, tabele, statystyki będą na bieżąco zamieszczane na stronie www.goleszow.pl.

Przed nami wiele tygodni rozgrywek, 60.emocjonujących spotkań! Serdecznie zapraszamy do śledzenia i kibicowania zmaganiom X edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Goleszów. Startujemy derbami Goleszowa, z zaraz po nich derby CIsownicy !

Piłkarska Liga Sołectw

W tegorocznej edycji bierze udział 9 ekip. Tytyłu broni Goleszów Dolny, a jego nagroźniejszym rywalem będzie pewnie Cisownica I. Do walki o puchar włączy się z pewnością Dzięgielów, a kolejne kolejki pokażą kto jeszcze okaże się silny.

Harmonogram rozgrywek i regulamin znaleźć można na stronie www.ligihalowe.pl . Tam również umieszczane będą aktualne wyniki spotkań.

Wyniki, tabele i statystyki Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Sołectw oraz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Goleszów znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce - LIGI SOŁECKIE.

Zapraszamy do kibicowania!


Dodał
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
listopad 2022
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: listopad

2022/11/26
galeriagaleria zdjęć
Panorama Goleszowska Opady i Jakość powietrza Senior+ Pomagamy mieszkańcom Pomoc dla Ukrainy Szczepienia COVID-19 Zapisz się do newslettera sms Zapisz się do newslettera email Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów
Odpady komunalne
Łowiectwo
Elektorniczna skrzynka podawcza
Jak załatwić sprawę w urzędzie
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego
Gminny ośrodek kultury Centrum usług społecznych Cmentarze komunalne Gminna biblioteka publiczna Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT