Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 

Rada Gminy Goleszów

 

Skład Rady Gminy Goleszów VIII kadencji (2018-2023)

 

Karol Lipowczan - Przewodniczący rady, reprezetuje Goleszów Równię, klipowczan.rada@goleszow.pl


 
Elżbieta Duraj - Wiceprzewodnicząca rady, reprezentuje Goleszów Górny, eduraj.rada@goleszow.pl 
- Przewodnicząca Komisji Finansów i Rozwoju Gminy
- Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji


Piotr Brudny - radny, reprezentuje Bażanowice, pbrudny.rada@goleszow.pl  
- Zastępca Przewodniczącej Komisji Finansów i Rozwoju Gminy
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego



Ryszard Florczykiewicz - radny, reprezentuje Puńców, rflorczykiewicz.rada@goleszow.pl 
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji


 
Renata Hanus - radna, reprezentuje Puńców, rhanus.rada@goleszow.pl 
- Zastępca Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
- Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gminy


Wojciech Hławiczka - radny, reprezentuje Goleszów Górny, whlawiczka.rada@goleszow.pl 
- Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych



Janusz Kożdoń - radny, reprezentuje Leszną Górną i część Dzięgielowa, jkozdon.rada@goleszow.pl 
- Członek Komisji Rewizyjnej



Karol Macura - radny, reprezentuje Cisownicę, kmacura.rada@goleszow.pl 
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego



Andrzej Maciejczek - radny, reprezentuje Goleszów Dolny, amaciejczek.rada@goleszow.pl 
- Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych



Krzysztof Pońc - radny, reprezentuje Kisielów, kponc.rada@goleszow.pl 
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego
- Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji



Magdalena Samosiuk - radna, reprezentuje Cisownicę, msamosiuk.rada@goleszow.pl  
- Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
- Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych



Janusz Sikora - radny, reprezentuje Goleszów Dolny, jsikora.rada@goleszow.pl 
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego
- Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gminy



Dorota Skark-Pieprzka - radna, reprezentuje Dzięgielów, dskark.rada@goleszow.pl 
- Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych



Edward Tomica - radny, reprezentuje Kozakowice, etomica.rada@goleszow.pl 
- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego


Sławomir Żmija - radny, reprezentuje Godziszów, szmija.rada@goleszow.pl 
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gminy


 

Biuro Obsługi Rady Gminy, tel. 33 479 05 10 wew. 53

 

Szczegółowe informacje związane z pracami Rady Gminy Goleszów można znaleźć na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Goleszów www.goleszow.bip.net.pl

 


Dodał Tomasz Lenkiewicz
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2018
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: grudzień

2018/12/1 2018/12/4 2018/12/11 2018/12/15 2018/12/31
galeriagaleria zdjęć
panorama Ostrzeżenia meteorologiczne Zapisz się do newslettera Zapisz się do newslettera Goleszów E-mapa
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Goleszów - strona otworzy sie na nowej karcie
Gospodarka odpadami
Elektorniczna skrzynka podawcza -strona otworzy sie na nowej karcie
Jak załatwić sprawę w urzedzie - Zostanie otwarta nowa karta z przekierowanie na biuletyn informacji publiczne
Konsultacje społeczne
Akty Prawa Miejskiego - strona zostanie otwarta na nowej karcie
panorama panorama Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - strona otworzy się w nowej karcie panorama panorama Oświata w Gmienie Goleszów
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT