Rada Gminy Goleszów

Z materiałami dotyczącymi prac Rady Gminy Goleszów możecie się Państwo zapoznać na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Goleszów:

- www.goleszow.bip.net.pl


Skład Rady Gminy Goleszów VI kadencji (2010-2014)

  • Kazimierz Karol Wisełka (wybrany w okręgu wyborczym nr 7 - sołectwo Godziszów) - przewodniczący Rady Gminy Goleszów.
  • Krzysztof Władysław Kohut (wybrany w okręgu wyborczym nr 5 - sołectwo Kozakowice) - wiceprzewodniczący Rady Gminy; członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.
  • Ludwika Maria Czyż (wybrana w okręgu wyborczym nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna) - przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia.
  • Leszek Szlauer (wybrany w okręgu wyborczym nr 2 - sołectwo Goleszów Górny) - przewodniczący Komisji Finansów i Inwestycji, zastępca przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.
  • Paweł Dariusz Górniak (wybrany w okręgu wyborczym nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny) - zastępca przewodniczącego Komisji Finansów i Inwestycji; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa; członek Komisji Rewizyjnej.
  • Czesław Joniec (wybrany w okręgu wyborczym nr 2 - sołectwo Goleszów Górny) - członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia.
  • Bogusław Konecki (wybrany w okręgu wyborczym nr 10 - sołectwo Cisownica) - zastępca przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa; członek Komisji Rewizyjnej.
  • Karol Wiesław Lipowczan (wybrany w okręgu wyborczym nr 3 - sołectwo Goleszów Równia) - przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa; członek Komisji Finansów i Inwestycji.
  • Leonard Stanisław Musioł (wybrany w okręgu wyborczym nr 9 - sołectwo Puńców) - członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa; członek Komisji Finansów i Inwestycji.
  • Piotr Nowak (wybrany w okręgu wyborczym nr 6 - sołectwo Kisielów) - członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia.
  • Dariusz Jacek Orawiec (wybrany w okręgu wyborczym nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny) 
  • Mirosław Dariusz Sobel (wybrany w okręgu wyborczym nr 9 - sołectwo Puńców) - członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia; członek Komisji Finansów i Inwestycji.
  • Karol Sojka (wybrany w okręgu wyborczym nr 4 - sołectwo Bażanowice) - zastępca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.
  • Janina Wantulok (wybrana w okręgu wyborczym  nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna) - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; członek Komisji Finansów i Inwestycji.
  • Artur Julian Więcław (wybrany w okręgu wyborczym nr 10 - sołectwo Cisownica) - członek Komisji Finansów i Inwestycji; członek Komisji Edukacji Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia; członek Komisji Rewizyjnej.

 

 




T.Jaszowski (administrator strony)
 
banerl
 
Copyrights 2005-2010 UG Goleszów, tel.(33) 479 05 10 do 13 e-mail: goleszow@ug.pl
Polityka prywatności i cookies